Porażki naszych drużyn.

k0049

Siatkarki przegrały z drużyną Pogoni Proszowice a siatkarze ulegli drużynie z Łańcuta 1:3. Historia obu pojedynków była bardzo podobna, nasze drużyny zaczęły mecze z wysokiego C i nic nie wskazywało na to, że szybko oddadzą pole walki przeciwnikom, a skończyło się źle. W pierwszym secie nasze drużyny dominowały i lepiej prezentowały się na boisku od swoich przeciwników.

Siatkarki, w drugim secie swojego pojedynku poddały się zaraz na początku i tylko dograły tego seta, przegrywając do 15. W trzecim secie kibice mieli nadzieję, na powrót do gry ponieważ dziewczęta z Tarnobrzega prowadziły już 8:1, niestety radość trwała krótko i Proszowice szybko wzięły się do odrabiania strat. Najpierw łatwo wyrównały a później szybko wygrały seta do 21. W czwartym secie zawodniczki Siarki nie potrafiły podjąć walki i kibice mogli obserwować już tylko dobrze grające przyjezdne. Niestety ta porażka oddala nadzieję na ucieczkę z grupy spadkowej grającej o utrzymanie w lidze. Bartosze nadal na swoim koncie mają tylko 2 wygrane mecze a zakończenie rundy tuż, tuż.

KS TSSPS ANSER Siarka Tarnobrzeg – MKS PALEO POGOŃ Proszowice 1:3 (25:19, 15:25, 21:25, 17:25)

TSSPS Bartosze – Sportur Team Łańcut 1:3 (25:16, 14:25, 17:25, 18:25)