Porażka 1:3 w Sędziszowie

Logo TSSPS Siarka 3

Tym razem bez punktu wracają nasze dziewczyny z kolejnego wyjazdowego meczu. Nie udał im się sobotni wyjazd do Sędziszowa Małopolskiego. W meczu rozpoczynającym rundę rewanżową nasze zawodniczki uległy Patrii Sędziszów Małopolski 1:3. W pierwszym secie drużyna Siarki prowadziła wyrównaną walkę do jego połowy, od tego momentu na parkiecie dominowały gospodynie wygrywając tę partię do 21. W drugim secie siatkarki Siarki nie pozbierały się po przegranym pierwszym secie i nie podjęły zdecydowanej walki, dzięki temu gospodynie ponownie wygrały, tym razem do 18. Znacznie lepiej nasze dziewczyny zaprezentowały się w trzecim secie. Grając z pełnym zaangażowaniem poradziły sobie z zawodniczkami Patrii wygrywając do 20. Dobrze dla naszego zespołu zaczęła się czwarta partia, bo od prowadzenia 6-1, ale niestety w szeregi Siarki wdarła się niefrasobliwość i szybko przewaga ta została roztrwoniona. Nasze dziewczyny miały w końcówce seta dwie piłki setowe, niestety dwa razy dotykały górnej taśmy i popsuły zagrywkę czym sprezentowały kolejne 3 punkty Patrii i przegrały seta do 25. Trener Dróbkowski najwięcej ubolewał nad słabą zagrywką, która nie sprawiała w odbiorze  większych trudności zawodniczkom Patrii, a co najgorsze, same Tarnobrzeżanki oddały w tym elemencie przeciwniczkom ponad 22 punkty. Ponownie w Siarce na rozegraniu zagrała Magdalena Sas, gdyż Katarzyna Galica nie jest jeszcze gotowa do gry, na tej pozycji, po niedawnej kontuzji.

Patria Sędziszów Młp. – Siarka Anser Tarnobrzeg 3:1
(25:21, 25:18, 20:25, 27:25)