Nieudana niedziela z małym plusem młodziczek.

tssps nowa flaga 45e male 1

Niestety kolejna niedziela nie była radosna dla siatkarskich kibiców. Wszystkie nasze zespoły poniosły porażki, tylko młodziczki wygrały jeden ze swoich meczów. Niestety bez punktu nadal są dziewczyny z II ligowej drużyny TSSPS Anser Siarka Tarnobrzeg. Tym razem nasze zawodniczki przegrały mecz w Proszowicach. Na meczu niestety nie było trenera Dróbkowskiego, który rano trafił do szpitala, dlatego drużyną z boiska kierowała Katarzyna Galica. Nasza drużyna mimo braków kadrowych (dwie środkowe i trener) zagrały bardzo ładne spotkanie, w pierwszym secie gospodynie spotkania kontrolowały grę, ale w drugim to Siarka rozdawała karty. Decydujący w całym spotkaniu okazał się set trzeci, który był bardzo zacięty i niestety w końcówce szala zwycięstwa przechyliła się na stronę gospodyń. Czwarty set to już słaba postawa w przyjęciu Siarki, co skrzętnie wykorzystały Proszowice wygrywając go i cały mecz 3:1. …………..

MKS PALEO Pogoń Proszowice – TSSPS ANSER Siarka Tarnobrzeg 3-1 (25:22, 20:25, 26:24, 25:18).

Także po dobrym meczu, bez punktu, wracają z Łańcuta zawodnicy TSSPS Bartosze Tarnobrzeg. Wydawała się, że tym razem nasi zawodnicy sprawią niespodziankę i przywiozą z Łańcuta komplet punktów. Niestety to się nie udało i kolejny raz Bartosze musieli przełknąć smak porażki.

Sportur Team Łańcut - TSSPS Bartosze Tarnobrzeg 3:1 (28:26, 26:24, 19:25, 25:20)

W tyn sezonie nie rozpieszczają nas także Juniorki, które tym razem uległy w Przemyślu tamtejszej Poloni.

MKS POLONIA POSiR Przemyśl - TSSPS Anser Siarka Tarnobrzeg 3:0 (25:16, 25:16, 25:17)

Więcej radości sprawiają nam młodziczki, które potrafią wygrywać. Tym razem ich  wynik był „pół na pół”.

RKS Bolesław Rzeszów - TSSPS Anser Siarka Tarnobrzeg 0:2 (10:25, 8:25, 0:0)
MKS V LO Rzeszów        - TSSPS Anser Siarka Tarnobrzeg 2:0 (25:10, 25:9, 0:0)