KPS Siarka Tarnobrzeg zwycięża Gminę Łańcut 3:0

KPS Siarka

IV Ligowa drużyna siatkarzy KPS Siarka Tarnobrzeg, pokonała w niedzielnym meczu drużynę Sport Tour Gmina Łańcut 3:0 i tym samym potwierdziła swoje aspiracje w walce o awans do III Ligi. Po niespodziewanej porażce, tydzień temu, w Kolbuszowej zawodnicy Siarki rozpoczęli mecz bardzo skoncentrowani i cały czas kontrolowali spotkanie. Małe problemy pojawiły się tylko w drugim secie. Nasi zawodnicy zaczęli popełniać błędy w przyjęciu, co przełożyło się na problemy z zakończeniem ataku. Na szczęście okres słabej gry nie trwał długo. Nasi chłopcy szybko powrócili do stabilnego przyjęcia i odrobili straty co pozwoliło im wygrać drugiego seta. Dobra gra drużyny z Tarnobrzega trwała też w trzecim wygranym secie. Niestety doszła do nas też smutna wiadomość, podstawowy atakujący Siarki złamał rękę i nie będzie już mógł grać do końca sezonu.

Tarnobrzeg – Łańcut: 3:0 (25:20, 25:17, 25:21)

Tarnobrzeg: Fałdowski, Klann, Pazgier, Szczepanik, Jadach, Tarnowski, Zych ( Libero )