Kolejne zwycięstwo Juniorek

Juniorki KS Siarka 2011-2012

30 października, podopieczne Barbary Mysiak i Anny Gary, pokonały na własnym parkiecie juniorki z Nowej Dęby 3:1. Pierwszego seta nasze zawodniczki zagrały nie skoncentrowane i gdy tylko straciły parę punktów, nie umiały się zmobilizować i poderwać do dobrej gry. Dziewczyny z Nowej Dęby wykorzystały tą sytuację i wygrały seta do 26.Do drugiego seta juniorki Siarki podeszły z większym animuszem, ale okazało się że wcale nie łatwo było grać przeciw dobrze dysponowanym zawodniczkom z Nowej Dęby. Tym razem jednak Siarka nie traciła głupio punktów i kontrolowała tego seta, w końcówce odskakując i wygrywając do 19. Na tablicy wyników widniał już wynik 1:1.Kolejny set był bardzo podobny do poprzedniego, a nasze dziewczęta ani na chwilę nie mogły myśleć, że set padnie ich łupem. Na szczęście i tym razem udało się wygrać końcówkę i cieszyć się ze zwycięstwa do 22. Czwarty set okazał się tylko formalnością i faworyzowane juniorki Siarki wygrały go łatwo do 14.

KS Siarka Tarnobrzeg – KPS Nowa Dęba 3:1 (26:28;25:19;25:22;25:14)

Pierwsza szóstka Siarki: rozgrywająca -  Kinga Rębisz, po przekątnej – Joanna Waszyńska, na przyjęciu – Katarzyna Ciak, Karolina Godek (na zmianę – Joanna Zasadni), środkowe – Anna Mysiak, Martyna Sabat, libero – Aleksandra Kozioł.