Wygrana TSSPS Bartosze w Kamieniu

tssps_bartosze

Do sporej niespodzianki doszlo w Kamieniu gdzie wyżej notowany zespół LUKS Lider Kamień „oddał” komplet punktów TSSPS Bartoszom Tarnobrzeg. Więcej informacji na temat meczu w rozwinięciu newsa.
W pierwszym secie zmobilizowani, pełni wiary we własne umiejętności zawodnicy TSSPS Bartosze niesieni własnym dopingiem z boiska jak i z kwadratu dla rezerwowych szybko odskoczyli miejscowemu Liderowi na kilka punktów. Dzięki dobrej grze Bartosze nawet przez moment nie pozwolili gospodarzom nawiązać wyrównanej walki. Pewna wygrana Bartoszy w premierowej odsłonie stała się faktem a set zakończył się wynikiem 25:17.

Drugi set lepiej rozpoczęli gospodarze i to oni tym razem dominowali na boisku. Słabe przyjęcie zagrywki w zespole Bartoszy dało o sobie znać na tyle ze gospodarze dość szybko odskoczyli na 7 punktów. Dobra zmianę dał Patryk Jadach, który zastąpił Sebastiana Nowaka. W zespół wstąpił nowy duch i Bartosze momentalnie doprowadzili do stanu 16:16. Od tego momentu to oni dyktowali warunki gry wygrywając ostatecznie 25:21.

Trzeci set był bliźniaczno bardzo podobny do pierwszej odsłony. Szybka wypracowana przewaga przez Bartoszy na początku seta pozwoliła na kontrolowanie gry do samego końca spotkania. Bartosze tą partię wygrywają 25-20 i całe spotkanie 3-0.

Tym samym pierwsze zwycięstwo Bartoszy po powrocie do IV ligi stało się faktem. Trzeba pochwalić drużynę za determinacje, doping oraz konsekwencje w grze. Tym bardziej, że zespół po raz kolejny grał bez libero a nominalny rozgrywający w tym meczu pełnił role przyjmującego.

Rezerwowi zawodnicy dołozyli swoje „pięć groszy” wnosząc sporo ożywienia w szeregi Bartoszy. Mamy nadzieje, że pierwsza wygrana sprawi ze Bartosze uwierzą w swoje umiejętności i częściej będą dawać powody do zadowolenia kibicom.