2-1 w rywalizacji Play-out z Wieliczką

0029

Nasze zawodniczki, w trzecim meczu rywalizacji z drużyną MOS Wieliczka, zwyciężyły 3:0 i tym samym objęły prowadzenie w rundzie play-out 2-1. Mimo takiego wyniku, mecz nie był łatwym spacerkiem. Nasze dziewczyny rozpoczęły go bardzo dobrze i w pierwszym secie szybko objęły prowadzenie, a trenerowi Wieliczki nie pomogły czasy przy stanie 15-11 i 22-17. Set zakończył się zwycięstwem Anser siarki do 17. Drugi set zaczął się gładko, nasze dziewczyny prowadziły 9-4, 17-11, 18-12, by za chwilę przegrywać 22-21, na szczęście wytrzymały ciśnienie i przy gorącym dopingu kibiców, do końca seta tylko one zdobywały punkty i wygrały do 22. Trzeci set, był setem walki i toczył się punkt za punkt z lekkim wskazaniem na przyjezdne, które prowadziły raz jednym raz dwoma punktami.  Najgorszy moment seta wydawał się być gdy Wieliczka odskoczyła od stanu 20-20 na 22-20, na szczęście Siarka wyrównała na 22-22, później było 23-23, 24-24, i prowadzenie Wieliczki 24-23. Kibice do końca wierzyli w wygrana seta i głośno dopingowali swoje zawodniczki, te odpłaciły się skuteczną grą i zdobyły kolejno 3 punkty, wygrywając seta do 25. Jutro o godzinie jedenastej, odbędzie się czwarty mecz rywalizacji i mamy nadzieję, że  to będzie ostatni mecz w sezonie.

KS TSSPS Anser Siarka Tarnobrzeg – MOS Wieliczka 3:0 (25-17,25-22, 27-25)